AgroPlanet Ukraine Магазин засобів захисту рослин та насіння
Пн-Сб 10:00-18:00
+38 098 259 25 66

Гранули від кротів Антикрот 60 г Агромаксі

Код товару: 941
Наявність:
В наявності
Ціна :
12,00 грн./шт
Кількість:
  
Характеристики товару:
Бренд: Агромакси
Вид вредителя: Кроты|Грызуны
Действующее вещество: Бромадиолон
Препаративная форма: Гранулы
Характер действия пестицида: Избирательного
Химический состав: Неорганические

Опис товару

Спеціально підібраний склад гранул відлякує добавкою (ароматизатором з гіркотою), відповідно є неприємним для нюху крота, що сприяє швидкому відходу крота з території. Препарат діє вже після першого застосування. Даний засіб є повністю безпечним для навколишнього середовища людини і не цільових видів тварин.

Переваги препарату

  • Ефективно знищує кротів і сліпаків завдяки новій формулі
  • У шкідників не з'являється ознак резистентності
  • Препарат не забруднює навколишнє середовище
  • Економічність завдяки невеликим нормам витрати

Спосіб застосування

Місця обробки

Норми і способи внесення

На присадибних ділянках Приманку 10-20 г закладають у кожну нору і обов'язково засипають вхід в неї невеликою кількістю землі

Оплата та доставка

Варіанти доставки
  • Новая Пошта (відділення)
  • Justin (відділення)
  • Повернення і обмін Відповідно до закону України «про захист прав споживачів» ви можете протягом 14 днів з моменту покупки повернути або обміняти товар, придбаний в магазині, за умови виконання всіх норм передбачених законом. Умови обміну / повернення товару належної якості стаття 9. Відповідно до закону України «про захист прав споживачів»: споживач має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний у продавця, у якого він був придбаний, якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням. Споживач має право на обмін товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, не рахуючи дня покупки. споживач (термін вживається в такому значенні згідно статті 1. п.22 закону України «про захист прав споживачів») – фізична особа, яка купує, замовляє, використовує або має намір придбати чи замовити продукцію для особистих потреб, не пов’язаних з підприємницькою діяльністю або виконанням обов’язків найманого працівника. обмін або повернення товару належної якості провадиться: якщо не використовувався; якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики; на підставі розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром. умови обміну / повернення товару неналежної якості стаття 8. Згідно із законом України «про захист прав споживачів»: в разі виявлення протягом встановленого гарантійного строку недоліків споживач, в порядку та в строки, встановлені законодавством, має право вимагати безоплатного усунення недоліків товару в розумний строк. вимоги споживача, передбачених цією статтею, не підлягають задоволенню, якщо продавець, виробник (підприємство, що задовольняє вимоги споживача, встановлені частиною першою цієї статті) доведуть, що недоліки товару виникли внаслідок порушення споживачем правил користування товаром або його зберігання. Споживач має право брати участь у перевірці якості товару особисто або через свого представника.
Варіанти оплати
  • Накладений платіж
  • Безготівковий розрахунок