AgroPlanet Ukraine Магазин засобів захисту рослин та насіння
Пн-Сб 10:00-18:00
+38 098 259 25 66

Родентицид Смерть гризунам 400 г зерно зелене + гранули Агромаксі

Код товару: 804
Наявність:
В наявності
Ціна :
35,00 грн./шт
Кількість:
  
Бренд: Агромикс

Опис товару

Родентицид Смерть гризунам - це отрута з запахом, який приманює гризунів. Застосовується для знищення різних видів щурів, мишей і їм подібних. Препарат складається з двох різного виду приманок (дуплети і мікс із зерна).

Переваги препарату:

 • Різні типи приманок. 
 • Декілька діючих речовин. 
 • Смертельна доза навіть при одноразовому поїданні. 
 • Приманка містить спеціальні речовини, які легко залучають мишей і щурів.
 • Гризуни гинуть протягом трьох-п'яти днів, як правило на відкритій місцевості, що полегшує прибирання території. 
 • Отрута призначена для використання в будь-яких умовах.

Спосіб застосування:

На шматках картону розкласти невелика кількість препарату. Підкладки розмістити на відстані від трьох до десяти метрів один від одного. Муміфікуюча речовина не дозволяє трупам шкідників розкладатися і відповідно не буде з'являтися неприємний запах.

Оплата та доставка

Варіанти доставки
 • Новая Пошта (відділення)
 • Justin (відділення)
 • Повернення і обмін Відповідно до закону України «про захист прав споживачів» ви можете протягом 14 днів з моменту покупки повернути або обміняти товар, придбаний в магазині, за умови виконання всіх норм передбачених законом. Умови обміну / повернення товару належної якості стаття 9. Відповідно до закону України «про захист прав споживачів»: споживач має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний у продавця, у якого він був придбаний, якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням. Споживач має право на обмін товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, не рахуючи дня покупки. споживач (термін вживається в такому значенні згідно статті 1. п.22 закону України «про захист прав споживачів») – фізична особа, яка купує, замовляє, використовує або має намір придбати чи замовити продукцію для особистих потреб, не пов’язаних з підприємницькою діяльністю або виконанням обов’язків найманого працівника. обмін або повернення товару належної якості провадиться: якщо не використовувався; якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики; на підставі розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром. умови обміну / повернення товару неналежної якості стаття 8. Згідно із законом України «про захист прав споживачів»: в разі виявлення протягом встановленого гарантійного строку недоліків споживач, в порядку та в строки, встановлені законодавством, має право вимагати безоплатного усунення недоліків товару в розумний строк. вимоги споживача, передбачених цією статтею, не підлягають задоволенню, якщо продавець, виробник (підприємство, що задовольняє вимоги споживача, встановлені частиною першою цієї статті) доведуть, що недоліки товару виникли внаслідок порушення споживачем правил користування товаром або його зберігання. Споживач має право брати участь у перевірці якості товару особисто або через свого представника.
Варіанти оплати
 • Накладений платіж
 • Безготівковий розрахунок