AgroPlanet Ukraine Магазин засобів захисту рослин та насіння
Пн-Сб 10:00-18:00
+38 098 259 25 66

Родентицид Смерть Щурам тістова принада від щурів та мишей 200 г Аптека Садівника

Код товару: 818
Наявність:
Немає в наявності
Ціна :
22,00 грн./шт
Кількість:
  
Характеристики товару:
Бренд: Итал Тайгер
Тип средства: Тестовая приманка
Зона действия, кв.м: 5
Применение: На открытом воздухе или внутри помещения
Принцип действия: Химический
Вид вредителя: Крысы|Мыши|Грызуны

Опис товару

Діюча речовина: бродифакум 0.005%

Препарат використовують для знищення мишоподібних гризунів і щурів, отруює і впливає на склад крові, що змушує шкідника вийти на повітря. Швидкодіючий засіб блискавично впорається з колонією шкідників завдяки діючій речовині останнього покоління бродіфакум. Вхідні до складу приманки феромони і ароматичні властивості з легкістю принаджують шкідників, а мумифицирующий ефект позбавить вас від неприємного, згубного запаху вже загиблих гризунів.

Переваги препарату:

 • Тістобрикет червоного кольору повністю готовий до застосування
 • Після знищення шкідників муміфікує
 • Засіб привертає шкідників завдяки спеціальному гормону
 • Препарат зберігає свою чинність протягом кількох місяців
 • Родентицид ефективно діє в приміщенні з підвищеною вологістю
 • Фільтр-пакети мінімізують прямий контакт з отрутою при використанні

Спосіб застосування і норми витрат:

Оригінальна смерть щурам номер два червоного кольору в складі має унікальний ароматизатор, який пахне барбарисом і є привабливим для гризунів.

Місця обробки

Норми і способи внесення

Для закритих приміщень Приманку 3-5 пакетиків, р кладуть на підкладки з картону або поліетилену на відстані 3-15 метрів одна від одної
На присадибних ділянках Приманку 2-3 пакетика, закладають у кожну нору і обов'язково засипають вхід в неї невеликою кількістю землі

Оплата та доставка

Варіанти доставки
 • Новая Пошта (відділення)
 • Justin (відділення)
 • Повернення і обмін Відповідно до закону України «про захист прав споживачів» ви можете протягом 14 днів з моменту покупки повернути або обміняти товар, придбаний в магазині, за умови виконання всіх норм передбачених законом. Умови обміну / повернення товару належної якості стаття 9. Відповідно до закону України «про захист прав споживачів»: споживач має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний у продавця, у якого він був придбаний, якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням. Споживач має право на обмін товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, не рахуючи дня покупки. споживач (термін вживається в такому значенні згідно статті 1. п.22 закону України «про захист прав споживачів») – фізична особа, яка купує, замовляє, використовує або має намір придбати чи замовити продукцію для особистих потреб, не пов’язаних з підприємницькою діяльністю або виконанням обов’язків найманого працівника. обмін або повернення товару належної якості провадиться: якщо не використовувався; якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики; на підставі розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром. умови обміну / повернення товару неналежної якості стаття 8. Згідно із законом України «про захист прав споживачів»: в разі виявлення протягом встановленого гарантійного строку недоліків споживач, в порядку та в строки, встановлені законодавством, має право вимагати безоплатного усунення недоліків товару в розумний строк. вимоги споживача, передбачених цією статтею, не підлягають задоволенню, якщо продавець, виробник (підприємство, що задовольняє вимоги споживача, встановлені частиною першою цієї статті) доведуть, що недоліки товару виникли внаслідок порушення споживачем правил користування товаром або його зберігання. Споживач має право брати участь у перевірці якості товару особисто або через свого представника.
Варіанти оплати
 • Накладений платіж
 • Безготівковий розрахунок