AgroPlanet Ukraine

Магазин засобів захисту рослин та насіння

Шавлія лікарська Мудрець 0,4 г насіння пакетоване Leda Agro

Код товару: 247
Наявність:
В наявності
Ціна:
9,00 грн./шт
  

Багаторічна ефірно – масляна рослина. Зелений кущик з овальним листям і квітами бузкового кольору.

Лікарські властивості мають суцвіття і листя. Відмінний засіб при лікуванні ангіни та інших захворювань горла. У кулінарії використовують для ароматизації м’яса, омлетів, сирів та бобових страв. Також використовується для приготування чаю.

Цвіте в червні – серпні протягом місяця. Посіви проводять на зиму або ранньою весною. У перший рік росте повільно, утворюючи невелику кількість стебел. З другого року вегетації утворює 100 стебел і більше.

 • Дата публікації: 24.05.2023
 • Виробник: Hem Zaden
 • Культура: Мелисса
 • Класс семян: Элита
 • ГМО: Нет
 • Вес упаковки, г: 0.4

Оплата та доставка

Варіанти доставки
 • Новая Пошта (відділення)
 • Justin (відділення)
 • Повернення і обмін Відповідно до закону України «про захист прав споживачів» ви можете протягом 14 днів з моменту покупки повернути або обміняти товар, придбаний в магазині, за умови виконання всіх норм передбачених законом. Умови обміну / повернення товару належної якості стаття 9. Відповідно до закону України «про захист прав споживачів»: споживач має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний у продавця, у якого він був придбаний, якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням. Споживач має право на обмін товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, не рахуючи дня покупки. споживач (термін вживається в такому значенні згідно статті 1. п.22 закону України «про захист прав споживачів») – фізична особа, яка купує, замовляє, використовує або має намір придбати чи замовити продукцію для особистих потреб, не пов’язаних з підприємницькою діяльністю або виконанням обов’язків найманого працівника. обмін або повернення товару належної якості провадиться: якщо не використовувався; якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики; на підставі розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром. умови обміну / повернення товару неналежної якості стаття 8. Згідно із законом України «про захист прав споживачів»: в разі виявлення протягом встановленого гарантійного строку недоліків споживач, в порядку та в строки, встановлені законодавством, має право вимагати безоплатного усунення недоліків товару в розумний строк. вимоги споживача, передбачених цією статтею, не підлягають задоволенню, якщо продавець, виробник (підприємство, що задовольняє вимоги споживача, встановлені частиною першою цієї статті) доведуть, що недоліки товару виникли внаслідок порушення споживачем правил користування товаром або його зберігання. Споживач має право брати участь у перевірці якості товару особисто або через свого представника.
Варіанти оплати
 • Накладений платіж
 • Безготівковий розрахунок