AgroPlanet Ukraine

Магазин засобів захисту рослин та насіння

Спрей-підживка листова універсальна 300 мл Чистий лист

Код товару: 775
Наявність:
Немає в наявності
Ціна:
40,00 грн./шт
  

Склад:
Макроелементи (мг/л): N - 125, P2О5 - 125, K2О - 125;
Мікроелементи (мг/л): Залізо (Fe) - 70, Мідь (Cu) - 50, Магній (Mg) – 40, Марганець (Мn) - 14, Бор (В) - 10, Цинк (Zn) – 4, Молібден (Мо) – 0,3, Кобальт (Со) – 0,6.
Вітаміни груп (мг/л): B – 100, PP – 50, C – 150.
Бурштинова кислота: 200.

Область застосування і властивості:

Піджива листова універсальна, використовується як високоефективний та швидкий засіб для усунення дефіциту поживних речовин листях і гілках рослин. Є також зручним засобом профілактики захворювань всіх кімнатних рослин.

Інноваційна формула добрива містить вітаміни та бурштинову кислоту, саме тому застосування «Підживи листової» підвищує імунітет рослин до хвороб та гнилей, покращує процес кліткового дихання, збільшує енергію рослин, запобігає розвитку хлорозу, підвищує життєздатність рослин, забезпечує швидке зростання крони, стимулює синтез хлорофілу.

Спосіб застосуваня:

Обприскування рослин з гладким, нешорстким листям, при температурі не нижче +20 С. Не обприскувати квіти та бутони. Бажано проводити тестове обприскування на декількох гілках для вивчення індивідуальної реакції. Уникати обробки під прямим сонячним промінням та на протязі. Доповнює кореневе підживлення.

В період покою- раз на два тижні. В період росту – раз на тиждень.
Висота рослини: 0-30см 30-60см 60-90 см 90-120 см Більше 120 см
Кількість доз 1-2 дози 2-3 дози 3-4 дози 4-6 дози Більше 6 доз

 

 • Дата публікації: 24.05.2023
 • Виробник: Kvitofor
 • Тип комплексного удобрения: Минеральное
 • Вид удобрения: Комплексный
 • Препаративная форма: Раствор
 • Концентрированная форма удобрения: Нет
 • Минимальная температура эффективного действия, град.: 5
 • Максимальная температура эффективного действия, град.: 30
 • Назначение: Универсальное

Оплата та доставка

Варіанти доставки
 • Новая Пошта (відділення)
 • Justin (відділення)
 • Повернення і обмін Відповідно до закону України «про захист прав споживачів» ви можете протягом 14 днів з моменту покупки повернути або обміняти товар, придбаний в магазині, за умови виконання всіх норм передбачених законом. Умови обміну / повернення товару належної якості стаття 9. Відповідно до закону України «про захист прав споживачів»: споживач має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний у продавця, у якого він був придбаний, якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням. Споживач має право на обмін товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, не рахуючи дня покупки. споживач (термін вживається в такому значенні згідно статті 1. п.22 закону України «про захист прав споживачів») – фізична особа, яка купує, замовляє, використовує або має намір придбати чи замовити продукцію для особистих потреб, не пов’язаних з підприємницькою діяльністю або виконанням обов’язків найманого працівника. обмін або повернення товару належної якості провадиться: якщо не використовувався; якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики; на підставі розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром. умови обміну / повернення товару неналежної якості стаття 8. Згідно із законом України «про захист прав споживачів»: в разі виявлення протягом встановленого гарантійного строку недоліків споживач, в порядку та в строки, встановлені законодавством, має право вимагати безоплатного усунення недоліків товару в розумний строк. вимоги споживача, передбачених цією статтею, не підлягають задоволенню, якщо продавець, виробник (підприємство, що задовольняє вимоги споживача, встановлені частиною першою цієї статті) доведуть, що недоліки товару виникли внаслідок порушення споживачем правил користування товаром або його зберігання. Споживач має право брати участь у перевірці якості товару особисто або через свого представника.
Варіанти оплати
 • Накладений платіж
 • Безготівковий розрахунок